XXIII Puchar Polski oraz IX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
w scrabble 22-23 kwietnia 2017 r.
Wyniki na żywo

Runda I

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

Grupa 6

Grupa 7

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik
1 Renata Andracka : Dariusz Kosz 454 : 349
2 Justyna Górka : Ireneusz Moralewicz 367 : 419
3 Jerzy Matyasik : Mariusz Wrześniewski 357 : 372
4 Weronika Rudnicka : Natalia Woźniak 275 : 581


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 1.0 581 178 306
2 Renata Andracka Zwola 115.58 1.0 454 210 105
3 Ireneusz Moralewicz Goleniów 134.21 1.0 419 200 52
4 Mariusz Wrześniewski Kraków 149.23 1.0 372 177 15
5 Justyna Górka Kraków 149.50 0.0 367 84 -52
6 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 0.0 357 99 -15
7 Dariusz Kosz Nysa 160.37 0.0 349 66 -105
8 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 0.0 275 85 -306


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik
5 Ryszard Żydaczewski : Bartosz Morawski 384 : 377
6 Kacper Zegadło : Andrzej Rechowicz 477 : 327
7 Dorota Stachowska : Grzegorz Kurowski 307 : 425
8 Maciej Nawrocki : Szymon Płachta 389 : 455


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kacper Zegadło Warszawa 149.63 1.0 477 184 150
2 Szymon Płachta Warszawa 138.92 1.0 455 180 66
3 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 1.0 425 175 118
4 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 1.0 384 210 7
5 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 389 89 -66
6 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 0.0 377 66 -7
7 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 0.0 327 100 -150
8 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 0.0 307 98 -118


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Marcin Radwański : Michał Alabrudziński 336 : 370
10 Miłosz Wrzałek : Arkadiusz Łydka 390 : 357
11 Marcin Stachowski : Stanisław Rydzik 463 : 368
12 Piotr Broda : Jan Mrozowski 323 : 363


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 1.0 463 198 95
2 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 1.0 390 182 33
3 Michał Alabrudziński Włocławek 158.65 1.0 370 167 34
4 Jan Mrozowski Kraków 139.38 1.0 363 180 40
5 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 0.0 368 74 -95
6 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 0.0 357 100 -33
7 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 0.0 336 109 -34
8 Piotr Broda Sandomierz 130.45 0.0 323 89 -40


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik
13 Ryszard Korpalski : Dawid Pikul 337 : 507
14 Mirosław Uglik : Krzysztof Sporczyk 407 : 371
15 Małgorzata Szmuksta : Paweł Jackowski 350 : 409
16 Joanna Juszczak : Mikołaj Cieplik 484 : 291


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Dawid Pikul Poznań 157.69 1.0 507 167 170
2 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 1.0 484 190 193
3 Paweł Jackowski Warszawa 144.52 1.0 409 172 59
4 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 1.0 407 182 36
5 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 0.0 371 100 -36
6 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 0.0 350 95 -59
7 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 0.0 337 108 -170
8 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 0.0 291 81 -193


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik
17 Urszula Solarska : Jakub Szymczak 295 : 469
18 Kazimierz Merklejn : Michał Rogalewicz 368 : 393
19 Robert Wagner : Sławomir Piotrowski 228 : 463
20 Małgorzata Szczygieł : Jakub Błażejewski 427 : 371


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Szymczak Łódź 153.66 1.0 469 168 174
2 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 1.0 463 169 235
3 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 1.0 427 190 56
4 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 1.0 393 201 25
5 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 0.0 371 81 -56
6 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 0.0 368 82 -25
7 Urszula Solarska Łódź 117.85 0.0 295 104 -174
8 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 228 94 -235


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik
21 Jerzy Luter : Krzysztof Obremski 437 : 567
22 Łukasz Tuszyński : Radosław Jachna 383 : 364
23 Sławomir Wolski : Janusz Krupiński 433 : 345
24 Bronisław Parada : Bogusław Szyszka 492 : 394


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 1.0 567 168 130
2 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 1.0 492 191 98
3 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 433 194 88
4 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.31 1.0 383 181 19
5 Jerzy Luter Bytom 118.02 0.0 437 102 -130
6 Bogusław Szyszka Oława 140.97 0.0 394 81 -98
7 Radosław Jachna Łódź 131.49 0.0 364 101 -19
8 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 345 68 -88


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
25 Monika Siemaszko : Waldemar Wypchał 334 : 406
26 Andrzej Klich : Marta Świątkowska 284 : 379
27 Adam Janicki : Dorota Patera 418 : 305
28 Michał Tarnogórski : Adam Grzelec 153 : 471
29 Maciej Kuć : Katarzyna Zając 398 : 298


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Adam Grzelec Poznań 113.32 1.0 471 150 318
2 Adam Janicki Wrocław 114.82 1.0 418 150 113
3 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 1.0 406 165 72
4 Maciej Kuć Stargard 111.90 1.0 398 150 100
5 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 1.0 379 150 95
6 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 0.0 334 60 -72
7 Dorota Patera Legnica 100.00 0.0 305 65 -113
8 Katarzyna Zając Legnica 100.00 0.0 298 62 -100
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 284 65 -95
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.0 153 63 -318


Runda II

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

Grupa 6

Grupa 7

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik
1 Dariusz Kosz : Jerzy Matyasik 444 : 270
2 Justyna Górka : Weronika Rudnicka 367 : 368
3 Mariusz Wrześniewski : Ireneusz Moralewicz 431 : 324
4 Natalia Woźniak : Renata Andracka 358 : 383


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Renata Andracka Zwola 115.58 2.0 837 395 130
2 Mariusz Wrześniewski Kraków 149.23 2.0 803 361 122
3 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 1.0 939 244 281
4 Dariusz Kosz Nysa 160.37 1.0 793 243 69
5 Ireneusz Moralewicz Goleniów 134.21 1.0 743 299 -55
6 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 1.0 643 285 -305
7 Justyna Górka Kraków 149.50 0.0 734 162 -53
8 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 0.0 627 209 -189


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik
5 Bartosz Morawski : Dorota Stachowska 409 : 361
6 Kacper Zegadło : Maciej Nawrocki 365 : 303
7 Grzegorz Kurowski : Andrzej Rechowicz 319 : 373
8 Szymon Płachta : Ryszard Żydaczewski 361 : 310


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kacper Zegadło Warszawa 149.63 2.0 842 364 212
2 Szymon Płachta Warszawa 138.92 2.0 816 346 117
3 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 1.0 786 241 41
4 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 1.0 744 259 64
5 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 1.0 700 298 -96
6 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 1.0 694 299 -44
7 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 692 189 -128
8 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 0.0 668 208 -166


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Michał Alabrudziński : Marcin Stachowski 502 : 311
10 Miłosz Wrzałek : Piotr Broda 342 : 372
11 Stanisław Rydzik : Arkadiusz Łydka 451 : 343
12 Jan Mrozowski : Marcin Radwański 363 : 294


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Michał Alabrudziński Włocławek 158.65 2.0 872 341 225
2 Jan Mrozowski Kraków 139.38 2.0 726 347 109
3 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 1.0 819 256 13
4 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 1.0 774 307 -96
5 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 1.0 732 262 3
6 Piotr Broda Sandomierz 130.45 1.0 695 289 -10
7 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 0.0 700 198 -141
8 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 0.0 630 198 -103


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik
13 Dawid Pikul : Małgorzata Szmuksta 414 : 366
14 Mirosław Uglik : Joanna Juszczak 362 : 470
15 Paweł Jackowski : Krzysztof Sporczyk 455 : 347
16 Mikołaj Cieplik : Ryszard Korpalski 366 : 364


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 2.0 954 390 301
2 Dawid Pikul Poznań 157.69 2.0 921 339 218
3 Paweł Jackowski Warszawa 144.52 2.0 864 354 167
4 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 1.0 769 263 -72
5 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 1.0 657 248 -191
6 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 0.0 718 195 -144
7 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 0.0 716 203 -107
8 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 0.0 701 198 -172


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik
17 Jakub Szymczak : Robert Wagner 452 : 295
18 Kazimierz Merklejn : Małgorzata Szczygieł 418 : 383
19 Sławomir Piotrowski : Michał Rogalewicz 372 : 373
20 Jakub Błażejewski : Urszula Solarska 458 : 346


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Szymczak Łódź 153.66 2.0 921 337 331
2 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 2.0 766 395 26
3 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 1.0 835 251 234
4 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 1.0 829 249 56
5 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 1.0 810 291 21
6 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 1.0 786 263 10
7 Urszula Solarska Łódź 117.85 0.0 641 194 -286
8 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 523 198 -392


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik
21 Krzysztof Obremski : Sławomir Wolski 492 : 292
22 Łukasz Tuszyński : Bronisław Parada 509 : 265
23 Janusz Krupiński : Radosław Jachna 343 : 380
24 Bogusław Szyszka : Jerzy Luter 351 : 281


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 2.0 1059 336 330
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.31 2.0 892 362 263
3 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 1.0 757 292 -146
4 Bogusław Szyszka Oława 140.97 1.0 745 249 -28
5 Radosław Jachna Łódź 131.49 1.0 744 295 18
6 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 725 296 -112
7 Jerzy Luter Bytom 118.02 0.0 718 193 -200
8 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 688 149 -125


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
25 Adam Grzelec : Maciej Kuć 449 : 345
26 Monika Siemaszko : Adam Janicki 302 : 427
27 Waldemar Wypchał : Marta Świątkowska 249 : 488
28 Dorota Patera : Andrzej Klich 458 : 225
29 Katarzyna Zając : Michał Tarnogórski 334 : 298


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Adam Grzelec Poznań 113.32 0.0 0 0 0
2 Adam Janicki Wrocław 114.82 0.0 0 0 0
3 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 0 0 0
4 Maciej Kuć Stargard 111.90 0.0 0 0 0
5 Dorota Patera Legnica 100.00 0.0 0 0 0
6 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 0.0 0 0 0
7 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.0 0 0 0
8 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 0.0 0 0 0
9 Katarzyna Zając Legnica 100.00 0.0 0 0 0
10 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 0.0 0 0 0
11 Adam Grzelec Poznań 113.32 2.0 920 312 422
12 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 2.0 867 310 334
13 Adam Janicki Wrocław 114.82 2.0 845 315 238
14 Dorota Patera Legnica 100.00 1.0 763 215 120
15 Maciej Kuć Stargard 111.90 1.0 743 213 -4
16 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 1.0 655 230 -167
17 Katarzyna Zając Legnica 100.00 1.0 632 212 -64
18 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 0.0 636 125 -197


Runda III

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

Grupa 6

Grupa 7

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik
1 Dariusz Kosz : Weronika Rudnicka 371 : 365
2 Natalia Woźniak : Justyna Górka 330 : 481
3 Mariusz Wrześniewski : Renata Andracka 520 : 422
4 Ireneusz Moralewicz : Jerzy Matyasik 413 : 398


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Mariusz Wrześniewski Kraków 149.23 3.0 1323 527 220
2 Renata Andracka Zwola 115.58 2.0 1259 494 32
3 Dariusz Kosz Nysa 160.37 2.0 1164 421 75
4 Ireneusz Moralewicz Goleniów 134.21 2.0 1156 476 -40
5 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 1.0 1269 344 130
6 Justyna Górka Kraków 149.50 1.0 1215 347 98
7 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 1.0 1008 395 -311
8 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 0.0 1025 293 -204


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik
5 Bartosz Morawski : Maciej Nawrocki 443 : 377
6 Szymon Płachta : Kacper Zegadło 310 : 420
7 Grzegorz Kurowski : Ryszard Żydaczewski 392 : 379
8 Andrzej Rechowicz : Dorota Stachowska 355 : 341


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kacper Zegadło Warszawa 149.63 3.0 1262 553 322
2 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 2.0 1229 421 107
3 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 2.0 1136 425 77
4 Szymon Płachta Warszawa 138.92 2.0 1126 446 7
5 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 2.0 1055 473 -82
6 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 1.0 1073 397 -57
7 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 1069 299 -194
8 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 0.0 1009 292 -180


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Michał Alabrudziński : Piotr Broda 370 : 357
10 Jan Mrozowski : Miłosz Wrzałek 406 : 372
11 Stanisław Rydzik : Marcin Radwański 470 : 360
12 Arkadiusz Łydka : Marcin Stachowski 374 : 272


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Michał Alabrudziński Włocławek 158.65 3.0 1242 521 238
2 Jan Mrozowski Kraków 139.38 3.0 1132 547 143
3 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 1289 423 123
4 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 1.0 1104 351 -31
5 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 1.0 1074 372 -39
6 Piotr Broda Sandomierz 130.45 1.0 1052 398 -23
7 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 1.0 1046 389 -198
8 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 0.0 990 296 -213


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik
13 Dawid Pikul : Joanna Juszczak 470 : 304
14 Mikołaj Cieplik : Mirosław Uglik 367 : 415
15 Paweł Jackowski : Ryszard Korpalski 394 : 370
16 Krzysztof Sporczyk : Małgorzata Szmuksta 295 : 371


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Dawid Pikul Poznań 157.69 3.0 1391 520 384
2 Paweł Jackowski Warszawa 144.52 3.0 1258 521 191
3 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 2.0 1258 498 135
4 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 2.0 1184 453 -24
5 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 1.0 1087 385 -31
6 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 1.0 1024 348 -239
7 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 0.0 1071 293 -196
8 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 0.0 1013 267 -220


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik
17 Jakub Szymczak : Małgorzata Szczygieł 367 : 343
18 Jakub Błażejewski : Kazimierz Merklejn 375 : 358
19 Sławomir Piotrowski : Urszula Solarska 508 : 260
20 Michał Rogalewicz : Robert Wagner 353 : 305


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Szymczak Łódź 153.66 3.0 1288 518 355
2 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 3.0 1119 564 74
3 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 2.0 1343 419 482
4 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 2.0 1204 450 73
5 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 1.0 1153 395 -3
6 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 1.0 1144 353 -7
7 Urszula Solarska Łódź 117.85 0.0 901 288 -534
8 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 828 280 -440


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik
21 Krzysztof Obremski : Bronisław Parada 494 : 303
22 Bogusław Szyszka : Łukasz Tuszyński 323 : 368
23 Janusz Krupiński : Jerzy Luter 362 : 373
24 Radosław Jachna : Sławomir Wolski 355 : 282


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 3.0 1553 517 521
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.31 3.0 1260 553 308
3 Radosław Jachna Łódź 131.49 2.0 1099 463 91
4 Jerzy Luter Bytom 118.02 1.0 1091 387 -189
5 Bogusław Szyszka Oława 140.97 1.0 1068 350 -73
6 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 1.0 1060 394 -337
7 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 1007 377 -185
8 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 1050 217 -136


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
25 Adam Janicki : Adam Grzelec 362 : 352
26 Marta Świątkowska : Dorota Patera 330 : 330
27 Maciej Kuć : Monika Siemaszko 392 : 370
28 Waldemar Wypchał : Katarzyna Zając 403 : 294
29 Michał Tarnogórski : Andrzej Klich 249 : 372


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Adam Janicki Wrocław 114.82 3.0 1207 478 248
2 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 2.5 1197 410 334
3 Adam Grzelec Poznań 113.32 2.0 1272 377 412
4 Maciej Kuć Stargard 111.90 2.0 1135 378 18
5 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 2.0 1058 380 -58
6 Dorota Patera Legnica 100.00 1.5 1093 330 120
7 Katarzyna Zając Legnica 100.00 1.0 926 272 -173
8 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 881 265 -205
9 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 0.0 1006 187 -219
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.0 700 163 -477


Runda IV

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

Grupa 6

Grupa 7

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik
1 Ireneusz Moralewicz : Dariusz Kosz 344 : 389
2 Justyna Górka : Mariusz Wrześniewski 394 : 303
3 Jerzy Matyasik : Natalia Woźniak 415 : 367
4 Renata Andracka : Weronika Rudnicka 295 : 391


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Mariusz Wrześniewski Kraków 149.23 3.0 1626 627 129
2 Dariusz Kosz Nysa 160.37 3.0 1553 605 120
3 Justyna Górka Kraków 149.50 2.0 1609 546 189
4 Renata Andracka Zwola 115.58 2.0 1554 572 -64
5 Ireneusz Moralewicz Goleniów 134.21 2.0 1500 586 -85
6 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 2.0 1399 561 -215
7 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 1.0 1636 421 82
8 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 1.0 1440 478 -156


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik
5 Andrzej Rechowicz : Bartosz Morawski 341 : 325
6 Kacper Zegadło : Grzegorz Kurowski 452 : 349
7 Dorota Stachowska : Szymon Płachta 418 : 334
8 Ryszard Żydaczewski : Maciej Nawrocki 421 : 377


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kacper Zegadło Warszawa 149.63 4.0 1714 751 425
2 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 3.0 1396 683 -66
3 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 2.0 1554 505 91
4 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 2.0 1494 577 -13
5 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 2.0 1485 525 -26
6 Szymon Płachta Warszawa 138.92 2.0 1460 521 -77
7 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 1.0 1427 481 -96
8 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 1446 365 -238


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Arkadiusz Łydka : Michał Alabrudziński 327 : 415
10 Miłosz Wrzałek : Stanisław Rydzik 544 : 405
11 Marcin Stachowski : Jan Mrozowski 363 : 444
12 Marcin Radwański : Piotr Broda 343 : 354


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Michał Alabrudziński Włocławek 158.65 4.0 1657 703 326
2 Jan Mrozowski Kraków 139.38 4.0 1576 721 224
3 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 1694 523 -16
4 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 2.0 1648 549 108
5 Piotr Broda Sandomierz 130.45 2.0 1406 565 -12
6 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 1.0 1409 478 -279
7 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 1.0 1401 481 -127
8 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 0.0 1333 376 -224


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik
13 Krzysztof Sporczyk : Dawid Pikul 340 : 552
14 Mirosław Uglik : Paweł Jackowski 341 : 278
15 Małgorzata Szmuksta : Mikołaj Cieplik 335 : 364
16 Ryszard Korpalski : Joanna Juszczak 340 : 388


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Dawid Pikul Poznań 157.69 4.0 1943 702 596
2 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 3.0 1646 665 183
3 Paweł Jackowski Warszawa 144.52 3.0 1536 621 128
4 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 3.0 1525 648 39
5 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 2.0 1388 520 -210
6 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 1.0 1422 475 -60
7 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 0.0 1411 374 -244
8 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 0.0 1353 375 -432


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik
17 Michał Rogalewicz : Jakub Szymczak 372 : 388
18 Kazimierz Merklejn : Sławomir Piotrowski 429 : 366
19 Robert Wagner : Jakub Błażejewski 293 : 426
20 Urszula Solarska : Małgorzata Szczygieł 360 : 428


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Szymczak Łódź 153.66 4.0 1676 700 371
2 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 3.0 1630 619 206
3 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 3.0 1491 668 58
4 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 2.0 1709 520 419
5 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 2.0 1581 563 65
6 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 2.0 1573 547 56
7 Urszula Solarska Łódź 117.85 0.0 1261 369 -602
8 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 1121 370 -573


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik
21 Radosław Jachna : Krzysztof Obremski 323 : 337
22 Łukasz Tuszyński : Janusz Krupiński 403 : 386
23 Sławomir Wolski : Bogusław Szyszka 329 : 361
24 Jerzy Luter : Bronisław Parada 307 : 353


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 4.0 1890 698 535
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.31 4.0 1663 747 325
3 Bogusław Szyszka Oława 140.97 2.0 1429 518 -41
4 Radosław Jachna Łódź 131.49 2.0 1422 565 77
5 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 2.0 1413 562 -291
6 Jerzy Luter Bytom 118.02 1.0 1398 468 -235
7 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 1336 468 -217
8 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 1436 318 -153


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
25 Adam Janicki : Maciej Kuć 362 : 383
26 Adam Grzelec : Marta Świątkowska 377 : 418
27 Dorota Patera : Waldemar Wypchał 391 : 331
28 Andrzej Klich : Katarzyna Zając 309 : 384
29 Monika Siemaszko : Michał Tarnogórski 428 : 191


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 3.5 1615 573 375
2 Adam Janicki Wrocław 114.82 3.0 1569 540 227
3 Maciej Kuć Stargard 111.90 3.0 1518 543 39
4 Dorota Patera Legnica 100.00 2.5 1484 490 180
5 Adam Grzelec Poznań 113.32 2.0 1649 442 371
6 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 2.0 1389 430 -118
7 Katarzyna Zając Legnica 100.00 2.0 1310 422 -98
8 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 1.0 1434 337 18
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 1190 315 -280
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.0 891 228 -714


Runda V

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

Grupa 6

Grupa 7

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik
1 Natalia Woźniak : Dariusz Kosz 411 : 369
2 Justyna Górka : Jerzy Matyasik 453 : 239
3 Weronika Rudnicka : Mariusz Wrześniewski 388 : 427
4 Renata Andracka : Ireneusz Moralewicz 349 : 451


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Mariusz Wrześniewski Kraków 149.23 4.0 2053 805 168
2 Justyna Górka Kraków 149.50 3.0 2062 723 403
3 Ireneusz Moralewicz Goleniów 134.21 3.0 1951 752 17
4 Dariusz Kosz Nysa 160.37 3.0 1922 690 78
5 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 2.0 2047 631 124
6 Renata Andracka Zwola 115.58 2.0 1903 656 -166
7 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 2.0 1787 660 -254
8 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 1.0 1679 578 -370


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik
5 Szymon Płachta : Bartosz Morawski 450 : 442
6 Kacper Zegadło : Dorota Stachowska 463 : 318
7 Maciej Nawrocki : Grzegorz Kurowski 313 : 499
8 Ryszard Żydaczewski : Andrzej Rechowicz 310 : 405


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kacper Zegadło Warszawa 149.63 5.0 2177 926 570
2 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 4.0 1801 849 29
3 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 3.0 1984 705 160
4 Szymon Płachta Warszawa 138.92 3.0 1910 731 -69
5 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 2.0 1996 594 83
6 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 2.0 1804 661 -108
7 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 1.0 1745 581 -241
8 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 1759 463 -424


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Jan Mrozowski : Michał Alabrudziński 488 : 323
10 Miłosz Wrzałek : Marcin Stachowski 374 : 360
11 Piotr Broda : Stanisław Rydzik 474 : 334
12 Marcin Radwański : Arkadiusz Łydka 385 : 434


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 5.0 2064 930 389
2 Michał Alabrudziński Włocławek 158.65 4.0 1980 792 161
3 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 3.0 2022 723 122
4 Piotr Broda Sandomierz 130.45 3.0 1880 763 128
5 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2028 603 -156
6 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 2.0 1835 648 -78
7 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 1.0 1769 578 -293
8 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 0.0 1718 458 -273


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik
13 Mikołaj Cieplik : Dawid Pikul 400 : 496
14 Mirosław Uglik : Małgorzata Szmuksta 381 : 287
15 Joanna Juszczak : Paweł Jackowski 400 : 441
16 Ryszard Korpalski : Krzysztof Sporczyk 340 : 311


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Dawid Pikul Poznań 157.69 5.0 2439 892 692
2 Paweł Jackowski Warszawa 144.52 4.0 1977 802 169
3 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 4.0 1906 820 133
4 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 3.0 2046 760 142
5 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 2.0 1788 628 -306
6 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 1.0 1751 556 -215
7 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 1.0 1709 575 -154
8 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 0.0 1664 442 -461


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik
17 Jakub Błażejewski : Jakub Szymczak 507 : 380
18 Kazimierz Merklejn : Robert Wagner 428 : 366
19 Małgorzata Szczygieł : Sławomir Piotrowski 415 : 298
20 Urszula Solarska : Michał Rogalewicz 242 : 480


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 4.0 2137 823 333
2 Jakub Szymczak Łódź 153.66 4.0 2056 790 244
3 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 4.0 1971 836 296
4 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 3.0 2001 716 118
5 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 3.0 1996 757 182
6 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 2.0 2007 601 302
7 Urszula Solarska Łódź 117.85 0.0 1503 451 -840
8 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 1487 471 -635


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik
21 Bogusław Szyszka : Krzysztof Obremski 416 : 335
22 Łukasz Tuszyński : Sławomir Wolski 554 : 232
23 Bronisław Parada : Janusz Krupiński 417 : 354
24 Jerzy Luter : Radosław Jachna 305 : 440


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.31 5.0 2217 915 647
2 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 4.0 2225 789 454
3 Radosław Jachna Łódź 131.49 3.0 1862 733 212
4 Bogusław Szyszka Oława 140.97 3.0 1845 720 40
5 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 3.0 1830 756 -228
6 Jerzy Luter Bytom 118.02 1.0 1703 549 -370
7 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 1568 569 -539
8 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 1790 399 -216


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
25 Marta Świątkowska : Adam Janicki 418 : 399
26 Maciej Kuć : Dorota Patera 429 : 360
27 Adam Grzelec : Andrzej Klich 421 : 219
28 Michał Tarnogórski : Waldemar Wypchał 289 : 353
29 Katarzyna Zając : Monika Siemaszko 301 : 423


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 4.5 2033 738 394
2 Maciej Kuć Stargard 111.90 4.0 1947 693 108
3 Adam Grzelec Poznań 113.32 3.0 2070 592 573
4 Adam Janicki Wrocław 114.82 3.0 1968 605 208
5 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 3.0 1742 580 -54
6 Dorota Patera Legnica 100.00 2.5 1844 552 111
7 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 2.0 1857 487 140
8 Katarzyna Zając Legnica 100.00 2.0 1611 487 -220
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 1409 378 -482
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.0 1180 288 -778


Runda VI

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

Grupa 6

Grupa 7

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik
1 Dariusz Kosz : Mariusz Wrześniewski 410 : 433
2 Renata Andracka : Justyna Górka 251 : 444
3 Natalia Woźniak : Ireneusz Moralewicz 371 : 473
4 Weronika Rudnicka : Jerzy Matyasik 385 : 268


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Mariusz Wrześniewski Kraków 149.23 5.0 2486 1015 191
2 Justyna Górka Kraków 149.50 4.0 2506 889 596
3 Ireneusz Moralewicz Goleniów 134.21 4.0 2424 937 119
4 Dariusz Kosz Nysa 160.37 3.0 2332 789 55
5 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 3.0 2172 837 -137
6 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 2.0 2418 715 22
7 Renata Andracka Zwola 115.58 2.0 2154 756 -359
8 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 1.0 1947 656 -487


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik
5 Bartosz Morawski : Grzegorz Kurowski 559 : 331
6 Ryszard Żydaczewski : Kacper Zegadło 235 : 486
7 Szymon Płachta : Andrzej Rechowicz 330 : 419
8 Maciej Nawrocki : Dorota Stachowska 300 : 461


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kacper Zegadło Warszawa 149.63 6.0 2663 1092 821
2 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 5.0 2220 1038 118
3 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 3.0 2555 792 311
4 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 3.0 2315 815 -68
5 Szymon Płachta Warszawa 138.92 3.0 2240 815 -158
6 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 2.0 2206 761 -80
7 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 2.0 2039 761 -359
8 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 2059 538 -585


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Michał Alabrudziński : Stanisław Rydzik 372 : 358
10 Marcin Radwański : Miłosz Wrzałek 356 : 417
11 Jan Mrozowski : Arkadiusz Łydka 498 : 353
12 Piotr Broda : Marcin Stachowski 321 : 397


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 6.0 2562 1112 534
2 Michał Alabrudziński Włocławek 158.65 5.0 2352 990 175
3 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 4.0 2439 890 183
4 Piotr Broda Sandomierz 130.45 3.0 2201 837 52
5 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2386 712 -170
6 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 2.0 2188 737 -223
7 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 2.0 2166 758 -217
8 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 0.0 2074 558 -334


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik
13 Dawid Pikul : Paweł Jackowski 411 : 479
14 Ryszard Korpalski : Mirosław Uglik 296 : 368
15 Mikołaj Cieplik : Krzysztof Sporczyk 421 : 286
16 Joanna Juszczak : Małgorzata Szmuksta 386 : 297


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Dawid Pikul Poznań 157.69 5.0 2850 987 624
2 Paweł Jackowski Warszawa 144.52 5.0 2456 1010 237
3 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 5.0 2274 987 205
4 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 4.0 2432 932 231
5 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 3.0 2209 810 -171
6 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 1.0 2047 656 -287
7 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 1.0 2006 656 -243
8 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 0.0 1950 532 -596


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik
17 Jakub Szymczak : Sławomir Piotrowski 388 : 387
18 Urszula Solarska : Kazimierz Merklejn 344 : 346
19 Jakub Błażejewski : Michał Rogalewicz 452 : 399
20 Małgorzata Szczygieł : Robert Wagner 333 : 307


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 5.0 2589 1005 386
2 Jakub Szymczak Łódź 153.66 5.0 2444 984 245
3 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 4.0 2370 926 243
4 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 4.0 2347 884 120
5 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 4.0 2329 926 208
6 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 2.0 2394 705 301
7 Urszula Solarska Łódź 117.85 0.0 1847 552 -842
8 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 1794 552 -661


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik
21 Krzysztof Obremski : Janusz Krupiński 419 : 283
22 Jerzy Luter : Łukasz Tuszyński 482 : 333
23 Bogusław Szyszka : Radosław Jachna 327 : 318
24 Bronisław Parada : Sławomir Wolski 330 : 328


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 5.0 2644 983 590
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.31 5.0 2550 983 498
3 Bogusław Szyszka Oława 140.97 4.0 2172 901 49
4 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 4.0 2160 924 -226
5 Radosław Jachna Łódź 131.49 3.0 2180 824 203
6 Jerzy Luter Bytom 118.02 2.0 2185 750 -221
7 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 1896 650 -541
8 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2073 501 -352


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
25 Marta Świątkowska : Maciej Kuć 312 : 312
26 Monika Siemaszko : Adam Grzelec 381 : 417
27 Katarzyna Zając : Adam Janicki 323 : 402
28 Waldemar Wypchał : Andrzej Klich 386 : 344
29 Dorota Patera : Michał Tarnogórski 362 : 251


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 5.0 2345 850 394
2 Maciej Kuć Stargard 111.90 4.5 2259 808 108
3 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 2487 757 609
4 Adam Janicki Wrocław 114.82 4.0 2370 755 287
5 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 4.0 2128 730 -12
6 Dorota Patera Legnica 100.00 3.5 2206 702 222
7 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 2.0 2238 550 104
8 Katarzyna Zając Legnica 100.00 2.0 1934 552 -299
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 1753 438 -524
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.0 1431 338 -889


Runda VII

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

Grupa 6

Grupa 7

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik
1 Dariusz Kosz : Justyna Górka 505 : 396
2 Mariusz Wrześniewski : Natalia Woźniak 467 : 375
3 Ireneusz Moralewicz : Weronika Rudnicka 398 : 323
4 Jerzy Matyasik : Renata Andracka 346 : 366


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Mariusz Wrześniewski Kraków 149.23 6.0 2953 1200 283
2 Ireneusz Moralewicz Goleniów 134.21 5.0 2822 1115 194
3 Justyna Górka Kraków 149.50 4.0 2902 999 487
4 Dariusz Kosz Nysa 160.37 4.0 2837 989 164
5 Renata Andracka Zwola 115.58 3.0 2520 933 -339
6 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 3.0 2495 921 -212
7 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 2.0 2793 814 -70
8 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 1.0 2293 722 -507


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik
5 Bartosz Morawski : Kacper Zegadło 387 : 354
6 Grzegorz Kurowski : Szymon Płachta 395 : 376
7 Andrzej Rechowicz : Maciej Nawrocki 409 : 382
8 Dorota Stachowska : Ryszard Żydaczewski 322 : 334


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kacper Zegadło Warszawa 149.63 6.0 3017 1202 788
2 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 6.0 2629 1218 145
3 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
4 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 4.0 2710 1004 -49
5 Szymon Płachta Warszawa 138.92 3.0 2616 913 -177
6 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 3.0 2373 936 -347
7 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 2.0 2528 827 -92
8 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 2441 622 -612


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Michał Alabrudziński : Miłosz Wrzałek 472 : 363
10 Stanisław Rydzik : Jan Mrozowski 353 : 413
11 Arkadiusz Łydka : Piotr Broda 400 : 323
12 Marcin Stachowski : Marcin Radwański 301 : 303


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 7.0 2975 1310 594
2 Michał Alabrudziński Włocławek 158.65 6.0 2824 1190 284
3 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 4.0 2802 999 74
4 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 3.0 2588 917 -146
5 Piotr Broda Sandomierz 130.45 3.0 2524 919 -25
6 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230
7 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 2.0 2467 825 -219
8 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 1.0 2377 732 -332


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik
13 Dawid Pikul : Mirosław Uglik 498 : 369
14 Paweł Jackowski : Mikołaj Cieplik 352 : 379
15 Krzysztof Sporczyk : Joanna Juszczak 318 : 419
16 Małgorzata Szmuksta : Ryszard Korpalski 348 : 400


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Dawid Pikul Poznań 157.69 6.0 3348 1187 753
2 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 5.0 2851 1114 332
3 Paweł Jackowski Warszawa 144.52 5.0 2808 1100 210
4 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 5.0 2643 1095 76
5 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
6 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 2.0 2447 828 -235
7 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 1.0 2354 723 -295
8 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 0.0 2268 613 -697


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik
17 Jakub Szymczak : Kazimierz Merklejn 354 : 368
18 Sławomir Piotrowski : Jakub Błażejewski 397 : 308
19 Michał Rogalewicz : Małgorzata Szczygieł 457 : 371
20 Robert Wagner : Urszula Solarska 350 : 431


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 5.0 2897 1099 297
2 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 5.0 2827 1107 329
3 Jakub Szymczak Łódź 153.66 5.0 2798 1085 231
4 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 5.0 2715 1088 134
5 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 4.0 2700 1008 122
6 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 3.0 2791 895 390
7 Urszula Solarska Łódź 117.85 1.0 2278 721 -761
8 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 2144 620 -742


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik
21 Krzysztof Obremski : Łukasz Tuszyński 348 : 337
22 Janusz Krupiński : Bogusław Szyszka 298 : 308
23 Radosław Jachna : Bronisław Parada 628 : 238
24 Sławomir Wolski : Jerzy Luter 359 : 385


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 6.0 2992 1184 601
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.31 5.0 2887 1085 487
3 Bogusław Szyszka Oława 140.97 5.0 2480 1095 59
4 Radosław Jachna Łódź 131.49 4.0 2808 1005 593
5 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 4.0 2398 1005 -616
6 Jerzy Luter Bytom 118.02 3.0 2570 918 -195
7 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 2255 718 -567
8 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
25 Marta Świątkowska : Monika Siemaszko 361 : 348
26 Andrzej Klich : Maciej Kuć 143 : 496
27 Adam Grzelec : Waldemar Wypchał 338 : 385
28 Adam Janicki : Michał Tarnogórski 443 : 185
29 Dorota Patera : Katarzyna Zając 305 : 373


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 2706 1015 407
2 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 2755 958 461
3 Adam Janicki Wrocław 114.82 5.0 2813 905 545
4 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 2513 893 35
5 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 2825 817 562
6 Dorota Patera Legnica 100.00 3.5 2511 752 154
7 Katarzyna Zając Legnica 100.00 3.0 2307 702 -231
8 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 2.0 2586 615 91
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 1896 500 -877
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.0 1616 403 -1147


Runda VIII

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Maciej Kuć : Mirosław Uglik 331 : 379
10 Waldemar Wypchał : Adam Janicki 269 : 442
11 Kazimierz Merklejn : Justyna Górka 429 : 366
12 Barbara Obremska : Dariusz Kosz 328 : 441
13 Małgorzata Szczygieł : Adam Grzelec 383 : 369
14 Radosław Jachna : Dorota Patera 502 : 262
15 Bronisław Parada : Miłosz Wrzałek 369 : 383
16 Sławomir Piotrowski : Grzegorz Kurowski 517 : 290
17 Szymon Płachta : Renata Andracka 378 : 308
18 Weronika Rudnicka : Arkadiusz Łydka 402 : 323
19 Ryszard Żydaczewski : Jerzy Luter 322 : 330
20 Piotr Broda : Katarzyna Zając 348 : 385
21 Marcin Stachowski : Natalia Woźniak 375 : 501
22 Ryszard Korpalski : Monika Siemaszko 358 : 401
23 Dorota Stachowska : Marcin Radwański 314 : 290
24 Małgorzata Szmuksta : Sławomir Wolski 543 : 358
25 Andrzej Klich : Jerzy Matyasik 296 : 392
26 Maciej Nawrocki : Urszula Solarska 340 : 375
27 Krzysztof Sporczyk : Robert Wagner 357 : 345
28 Michał Tarnogórski : BYE BYE 300 : 0
Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 7.0 3304 1310 594
2 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 6.0 3292 1184 601
3 Adam Janicki Wrocław 114.82 6.0 3255 1065 718
4 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 6.0 3144 1288 197
5 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 6.0 3022 1257 124
6 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 3002 1015 407
7 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 6.0 2918 1218 145
8 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 3086 1058 413
9 Radosław Jachna Łódź 131.49 5.0 3310 1155 833
10 Dariusz Kosz Nysa 160.37 5.0 3278 1174 277
11 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 5.0 3189 1099 297
12 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 5.0 3185 1180 88
13 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 5.0 3139 1107 329
14 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 5.0 3132 1114 332
15 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 5.0 3083 1171 136
16 Bogusław Szyszka Oława 140.97 5.0 2908 1095 59
17 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 2782 958 -138
18 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 4.0 3308 1093 617
19 Justyna Górka Kraków 149.50 4.0 3268 1100 424
20 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 3194 898 548
21 Barbara Obremska Wrocław 134.55 4.0 3029 110 -113
22 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 4.0 3000 1098 -276
23 Szymon Płachta Warszawa 138.92 4.0 2994 1079 -107
24 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
25 Jerzy Luter Bytom 118.02 4.0 2900 1084 -187
26 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 4.0 2897 1103 -133
27 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 4.0 2767 1105 -630
28 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 2692 882 -194
29 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
30 Dorota Patera Legnica 100.00 3.5 2773 833 -86
31 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 3.0 3294 988 56
32 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 3.0 2987 782 134
33 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 3.0 2911 995 -225
34 Piotr Broda Sandomierz 130.45 3.0 2872 969 -62
35 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 3.0 2842 994 -68
36 Renata Andracka Zwola 115.58 3.0 2828 1022 -409
37 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 3.0 2695 1004 -355
38 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 2.0 2897 891 -110
39 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 2.0 2842 910 -345
40 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 2.0 2805 893 -278
41 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230
42 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 2.0 2685 872 -411
43 Urszula Solarska Łódź 117.85 2.0 2653 901 -726
44 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 1.0 2667 807 -356
45 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 1.0 2625 782 -685
46 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 2613 790 -752
47 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 2192 577 -973
48 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.5 1916 403 -847
49 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 2781 690 -647
50 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 2489 702 -454
51 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Dariusz Kosz Nysa 160.37 5.0 3278 1174 277
2 Justyna Górka Kraków 149.50 4.0 3268 1100 424
3 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 4.0 2897 1103 -133
4 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 3.0 3294 988 56
5 Renata Andracka Zwola 115.58 3.0 2828 1022 -409
6 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 2.0 2685 872 -411


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 6.0 2918 1218 145
2 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 4.0 3000 1098 -276
3 Szymon Płachta Warszawa 138.92 4.0 2994 1079 -107
4 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
5 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 3.0 2842 994 -68
6 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 3.0 2695 1004 -355
7 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 0.0 2781 690 -647


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 7.0 3304 1310 594
2 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 5.0 3185 1180 88
3 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 3.0 2911 995 -225
4 Piotr Broda Sandomierz 130.45 3.0 2872 969 -62
5 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 2.0 2842 910 -345
6 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230
7 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 1.0 2667 807 -356


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 6.0 3022 1257 124
2 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 5.0 3132 1114 332
3 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
4 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 2.0 2897 891 -110
5 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 2.0 2805 893 -278
6 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 1.0 2625 782 -685


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 6.0 3144 1288 197
2 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 5.0 3189 1099 297
3 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 5.0 3139 1107 329
4 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 5.0 3083 1171 136
5 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 4.0 3308 1093 617
6 Urszula Solarska Łódź 117.85 2.0 2653 901 -726
7 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.0 2489 702 -454


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 6.0 3292 1184 601
2 Radosław Jachna Łódź 131.49 5.0 3310 1155 833
3 Bogusław Szyszka Oława 140.97 5.0 2908 1095 59
4 Jerzy Luter Bytom 118.02 4.0 2900 1084 -187
5 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 4.0 2767 1105 -630
6 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 2613 790 -752
7 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
10 Waldemar Wypchał : Adam Janicki 269 : 442
28 Michał Tarnogórski : BYE BYE 300 : 0


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Adam Janicki Wrocław 114.82 6.0 3255 1065 718
2 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 3002 1015 407
3 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 3086 1058 413
4 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 2782 958 -138
5 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 3194 898 548
6 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 2692 882 -194
7 Dorota Patera Legnica 100.00 3.5 2773 833 -86
8 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 3.0 2987 782 134
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 2192 577 -973
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.5 1916 403 -847


Runda IX

Stół Gospodarz   Gość Wynik
5 Mirosław Uglik : Jan Mrozowski 367 : 516
6 Krzysztof Obremski : Marta Świątkowska 420 : 379
7 Andrzej Rechowicz : Adam Janicki 431 : 358
8 Maciej Kuć : Kazimierz Merklejn 274 : 496
9 Joanna Juszczak : Radosław Jachna 476 : 253
10 Dariusz Kosz : Małgorzata Szczygieł 431 : 378
11 Jakub Błażejewski : Bogusław Szyszka 464 : 334
12 Miłosz Wrzałek : Sławomir Piotrowski 477 : 336
13 Michał Rogalewicz : Waldemar Wypchał 390 : 286
14 Justyna Górka : Jerzy Luter 506 : 383
15 Adam Grzelec : Weronika Rudnicka 316 : 330
16 Bronisław Parada : Barbara Obremska 434 : 326
17 Katarzyna Zając : Grzegorz Kurowski 254 : 521
18 Dorota Patera : Szymon Płachta 276 : 438
19 Natalia Woźniak : Dorota Stachowska 388 : 401
20 Renata Andracka : Monika Siemaszko 372 : 315
21 Arkadiusz Łydka : Ryszard Żydaczewski 413 : 434
22 Piotr Broda : Małgorzata Szmuksta 345 : 298
23 Jerzy Matyasik : Marcin Stachowski 315 : 360
24 Urszula Solarska : Ryszard Korpalski 315 : 377
25 Marcin Radwański : Andrzej Klich 466 : 228
26 Michał Tarnogórski : Krzysztof Sporczyk 229 : 440
27 Sławomir Wolski : Maciej Nawrocki 317 : 365
28 Robert Wagner : BYE BYE 300 : 0
Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 8.0 3820 1510 743
2 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 7.0 3712 1349 642
3 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 7.0 3640 1450 419
4 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 7.0 3349 1383 218
5 Dariusz Kosz Nysa 160.37 6.0 3709 1355 330
6 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 6.0 3662 1374 229
7 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 6.0 3653 1290 427
8 Adam Janicki Wrocław 114.82 6.0 3613 1149 645
9 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 6.0 3608 1295 555
10 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 6.0 3529 1267 433
11 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 6.0 3389 1346 -25
12 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 3381 1117 366
13 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 3360 1159 191
14 Justyna Górka Kraków 149.50 5.0 3774 1268 547
15 Radosław Jachna Łódź 131.49 5.0 3563 1236 610
16 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 5.0 3521 1248 -9
17 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 5.0 3461 1281 83
18 Szymon Płachta Warszawa 138.92 5.0 3432 1229 55
19 Bogusław Szyszka Oława 140.97 5.0 3242 1185 -71
20 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 5.0 3227 1266 -119
21 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 5.0 3201 1290 -522
22 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 3068 1040 -242
23 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 4.0 3644 1193 476
24 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 3510 976 534
25 Barbara Obremska Wrocław 134.55 4.0 3355 191 -221
26 Jerzy Luter Bytom 118.02 4.0 3283 1184 -310
27 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 4.0 3243 1179 -55
28 Piotr Broda Sandomierz 130.45 4.0 3217 1141 -15
29 Renata Andracka Zwola 115.58 4.0 3200 1187 -352
30 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 4.0 3129 1186 -334
31 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 2946 980 -461
32 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
33 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
34 Dorota Patera Legnica 100.00 3.5 3049 922 -248
35 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 3.0 3682 1063 43
36 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 3.0 3324 1061 -246
37 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 3.0 3302 848 77
38 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 3.0 3202 1087 -300
39 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 3.0 3182 1061 -216
40 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 2.0 3195 971 -157
41 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 2.0 3133 957 -118
42 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 2.0 3065 932 -474
43 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 2.0 3000 946 -456
44 Urszula Solarska Łódź 117.85 2.0 2968 968 -788
45 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230
46 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 1.0 3146 858 -599
47 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 2930 870 -800
48 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 2420 644 -1211
49 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.5 2789 702 -454
50 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.5 2145 485 -1058
51 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Dariusz Kosz Nysa 160.37 6.0 3709 1355 330
2 Justyna Górka Kraków 149.50 5.0 3774 1268 547
3 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 5.0 3227 1266 -119
4 Renata Andracka Zwola 115.58 4.0 3200 1187 -352
5 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 3.0 3682 1063 43
6 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 2.0 3000 946 -456


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 7.0 3349 1383 218
2 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 5.0 3521 1248 -9
3 Szymon Płachta Warszawa 138.92 5.0 3432 1229 55
4 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 4.0 3243 1179 -55
5 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 4.0 3129 1186 -334
6 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
7 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 1.0 3146 858 -599


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 8.0 3820 1510 743
2 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 6.0 3662 1374 229
3 Piotr Broda Sandomierz 130.45 4.0 3217 1141 -15
4 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 3.0 3324 1061 -246
5 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 3.0 3202 1087 -300
6 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 2.0 3133 957 -118
7 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 6.0 3608 1295 555
2 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 6.0 3389 1346 -25
3 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
4 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 3.0 3182 1061 -216
5 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 2.0 3195 971 -157
6 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 2.0 3065 932 -474


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 7.0 3640 1450 419
2 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 6.0 3653 1290 427
3 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 6.0 3529 1267 433
4 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 5.0 3461 1281 83
5 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 4.0 3644 1193 476
6 Urszula Solarska Łódź 117.85 2.0 2968 968 -788
7 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.5 2789 702 -454


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 7.0 3712 1349 642
2 Radosław Jachna Łódź 131.49 5.0 3563 1236 610
3 Bogusław Szyszka Oława 140.97 5.0 3242 1185 -71
4 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 5.0 3201 1290 -522
5 Jerzy Luter Bytom 118.02 4.0 3283 1184 -310
6 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 1.0 2930 870 -800
7 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Adam Janicki Wrocław 114.82 6.0 3613 1149 645
2 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 3381 1117 366
3 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 3360 1159 191
4 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 3068 1040 -242
5 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 3510 976 534
6 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 2946 980 -461
7 Dorota Patera Legnica 100.00 3.5 3049 922 -248
8 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 3.0 3302 848 77
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 2420 644 -1211
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.5 2145 485 -1058


Runda X

Stół Gospodarz   Gość Wynik
3 Jan Mrozowski : Kazimierz Merklejn 269 : 468
4 Andrzej Rechowicz : Krzysztof Obremski 314 : 349
5 Michał Rogalewicz : Dariusz Kosz 356 : 329
6 Mirosław Uglik : Miłosz Wrzałek 371 : 376
7 Marta Świątkowska : Jakub Błażejewski 274 : 439
8 Adam Janicki : Justyna Górka 323 : 436
9 Joanna Juszczak : Maciej Kuć 430 : 386
10 Radosław Jachna : Weronika Rudnicka 381 : 326
11 Grzegorz Kurowski : Bogusław Szyszka 413 : 361
12 Małgorzata Szczygieł : Bronisław Parada 441 : 366
13 Waldemar Wypchał : Szymon Płachta 362 : 384
14 Sławomir Piotrowski : Piotr Broda 389 : 266
15 Adam Grzelec : Renata Andracka 296 : 353
16 Barbara Obremska : Ryszard Żydaczewski 395 : 326
17 Jerzy Luter : Katarzyna Zając 332 : 328
18 Dorota Stachowska : Dorota Patera 426 : 353
19 Natalia Woźniak : Ryszard Korpalski 408 : 445
20 Małgorzata Szmuksta : Arkadiusz Łydka 371 : 365
21 Monika Siemaszko : Marcin Stachowski 391 : 357
22 Jerzy Matyasik : Marcin Radwański 463 : 274
23 Krzysztof Sporczyk : Urszula Solarska 373 : 304
24 Maciej Nawrocki : Robert Wagner 337 : 336
25 Sławomir Wolski : Michał Tarnogórski 490 : 202
26 Andrzej Klich : BYE BYE 300 : 0
Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 8.0 4108 1639 618
2 Jan Mrozowski Kraków 139.38 8.0 4089 1611 544
3 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 8.0 4061 1533 677
4 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 7.0 4092 1455 592
5 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 7.0 4038 1457 599
6 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 7.0 4038 1574 234
7 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 7.0 3885 1477 460
8 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 7.0 3663 1485 183
9 Justyna Górka Kraków 149.50 6.0 4210 1433 660
10 Dariusz Kosz Nysa 160.37 6.0 4038 1437 303
11 Radosław Jachna Łódź 131.49 6.0 3944 1414 665
12 Adam Janicki Wrocław 114.82 6.0 3936 1249 532
13 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 6.0 3934 1439 43
14 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 6.0 3902 1462 158
15 Szymon Płachta Warszawa 138.92 6.0 3816 1389 77
16 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 6.0 3760 1446 -30
17 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 3655 1207 201
18 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 3746 1240 147
19 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 5.0 4033 1373 599
20 Barbara Obremska Wrocław 134.55 5.0 3750 357 -152
21 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 5.0 3669 1329 18
22 Jerzy Luter Bytom 118.02 5.0 3615 1334 -306
23 Bogusław Szyszka Oława 140.97 5.0 3603 1283 -123
24 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 5.0 3567 1371 -597
25 Renata Andracka Zwola 115.58 5.0 3553 1350 -295
26 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 5.0 3553 1347 -174
27 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 3430 1129 -264
28 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 3806 1042 477
29 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 4.0 3693 1022 111
30 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 4.0 3627 1246 -179
31 Piotr Broda Sandomierz 130.45 4.0 3483 1235 -138
32 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 4.0 3455 1271 -403
33 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 3274 1048 -465
34 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
35 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
36 Dorota Patera Legnica 100.00 3.5 3402 997 -321
37 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 3.0 4090 1130 6
38 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 3.0 3689 1133 -252
39 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 3.0 3566 1153 -151
40 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 3.0 3559 1152 -334
41 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 3.0 3463 1113 -267
42 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 3.0 3438 1100 -405
43 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 2.0 3483 1027 -598
44 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 2.0 3420 1020 -512
45 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 2.0 3407 1034 -307
46 Urszula Solarska Łódź 117.85 2.0 3272 1050 -857
47 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230
48 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 2720 644 -911
49 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.5 3125 782 -455
50 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.5 2347 553 -1346
51 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Justyna Górka Kraków 149.50 6.0 4210 1433 660
2 Dariusz Kosz Nysa 160.37 6.0 4038 1437 303
3 Renata Andracka Zwola 115.58 5.0 3553 1350 -295
4 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 5.0 3553 1347 -174
5 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 3.0 4090 1130 6
6 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 3.0 3463 1113 -267


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 7.0 3663 1485 183
2 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 6.0 3934 1439 43
3 Szymon Płachta Warszawa 138.92 6.0 3816 1389 77
4 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 5.0 3669 1329 18
5 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 4.0 3455 1271 -403
6 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
7 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 2.0 3483 1027 -598


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 8.0 4089 1611 544
2 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 7.0 4038 1574 234
3 Piotr Broda Sandomierz 130.45 4.0 3483 1235 -138
4 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 3.0 3689 1133 -252
5 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 3.0 3559 1152 -334
6 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 2.0 3407 1034 -307
7 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 7.0 4038 1457 599
2 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 6.0 3760 1446 -30
3 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 4.0 3627 1246 -179
4 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
5 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 3.0 3566 1153 -151
6 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 3.0 3438 1100 -405


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 8.0 4108 1639 618
2 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 7.0 4092 1455 592
3 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 7.0 3885 1477 460
4 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 6.0 3902 1462 158
5 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 5.0 4033 1373 599
6 Urszula Solarska Łódź 117.85 2.0 3272 1050 -857
7 Robert Wagner Wrocław 118.96 0.5 3125 782 -455


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 8.0 4061 1533 677
2 Radosław Jachna Łódź 131.49 6.0 3944 1414 665
3 Jerzy Luter Bytom 118.02 5.0 3615 1334 -306
4 Bogusław Szyszka Oława 140.97 5.0 3603 1283 -123
5 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 5.0 3567 1371 -597
6 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 2.0 3420 1020 -512
7 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
26 Andrzej Klich : BYE BYE 300 : 0


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Adam Janicki Wrocław 114.82 6.0 3936 1249 532
2 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 3655 1207 201
3 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 3746 1240 147
4 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 3430 1129 -264
5 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 3806 1042 477
6 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 4.0 3693 1022 111
7 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 3274 1048 -465
8 Dorota Patera Legnica 100.00 3.5 3402 997 -321
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 2720 644 -911
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.5 2347 553 -1346


Runda XI

Stół Gospodarz   Gość Wynik
3 Kazimierz Merklejn : Krzysztof Obremski 354 : 374
4 Jakub Błażejewski : Jan Mrozowski 424 : 402
5 Miłosz Wrzałek : Michał Rogalewicz 430 : 353
6 Joanna Juszczak : Andrzej Rechowicz 450 : 340
7 Szymon Płachta : Justyna Górka 378 : 433
8 Radosław Jachna : Mirosław Uglik 355 : 549
9 Adam Janicki : Sławomir Piotrowski 440 : 376
10 Grzegorz Kurowski : Marta Świątkowska 558 : 242
11 Maciej Kuć : Małgorzata Szczygieł 335 : 359
12 Weronika Rudnicka : Barbara Obremska 307 : 424
13 Bronisław Parada : Dorota Stachowska 489 : 316
14 Renata Andracka : Jerzy Luter 298 : 352
15 Bogusław Szyszka : Waldemar Wypchał 484 : 271
16 Ryszard Żydaczewski : Adam Grzelec 448 : 278
17 Dorota Patera : Monika Siemaszko 361 : 323
18 Katarzyna Zając : Ryszard Korpalski 279 : 328
19 Piotr Broda : Natalia Woźniak 306 : 466
20 Arkadiusz Łydka : Jerzy Matyasik 393 : 309
21 Maciej Nawrocki : Małgorzata Szmuksta 463 : 313
22 Marcin Stachowski : Krzysztof Sporczyk 310 : 489
23 Andrzej Klich : Sławomir Wolski 356 : 376
24 Marcin Radwański : Urszula Solarska 285 : 299
25 Robert Wagner : Michał Tarnogórski 364 : 228
Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 9.0 4435 1734 697
2 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 8.0 4516 1644 614
3 Jan Mrozowski Kraków 139.38 8.0 4491 1701 522
4 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 8.0 4488 1641 709
5 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 8.0 4468 1756 311
6 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 8.0 4462 1741 598
7 Justyna Górka Kraków 149.50 7.0 4643 1622 715
8 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 7.0 4492 1604 359
9 Adam Janicki Wrocław 114.82 7.0 4376 1443 596
10 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 7.0 4309 1627 164
11 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 7.0 4261 1624 182
12 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 7.0 4238 1577 383
13 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 7.0 4003 1566 73
14 Radosław Jachna Łódź 131.49 6.0 4299 1514 471
15 Szymon Płachta Warszawa 138.92 6.0 4194 1489 22
16 Barbara Obremska Wrocław 134.55 6.0 4174 535 -35
17 Bogusław Szyszka Oława 140.97 6.0 4087 1443 90
18 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 6.0 4056 1546 -424
19 Dariusz Kosz Nysa 160.37 6.0 4038 1437 303
20 Jerzy Luter Bytom 118.02 6.0 3967 1500 -252
21 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 3897 1305 -115
22 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 4081 1321 123
23 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 5.0 4409 1438 535
24 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 5.0 3985 1410 -155
25 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 5.0 3955 1396 -130
26 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 5.0 3903 1434 -233
27 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 5.0 3860 1432 -291
28 Renata Andracka Zwola 115.58 5.0 3851 1418 -349
29 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 3701 1220 -477
30 Dorota Patera Legnica 100.00 4.5 3763 1162 -283
31 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 4.0 4556 1310 166
32 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 4084 1108 307
33 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 4.0 4082 1310 -168
34 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 4.0 4016 1072 73
35 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 4.0 3927 1274 -226
36 Piotr Broda Sandomierz 130.45 4.0 3789 1320 -298
37 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 3553 1115 -514
38 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
39 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
40 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 3.0 3946 1199 -448
41 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 3.0 3879 1233 -301
42 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 3.0 3869 1234 -513
43 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 3.0 3796 1170 -492
44 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 3.0 3772 1195 -351
45 Urszula Solarska Łódź 117.85 3.0 3571 1217 -843
46 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 2.0 3692 1102 -321
47 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230
48 Robert Wagner Wrocław 118.96 1.5 3489 932 -319
49 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 3076 712 -931
50 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.5 2575 622 -1482
51 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Justyna Górka Kraków 149.50 7.0 4643 1622 715
2 Dariusz Kosz Nysa 160.37 6.0 4038 1437 303
3 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 5.0 3860 1432 -291
4 Renata Andracka Zwola 115.58 5.0 3851 1418 -349
5 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 4.0 4556 1310 166
6 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 3.0 3772 1195 -351


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 7.0 4492 1604 359
2 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 7.0 4003 1566 73
3 Szymon Płachta Warszawa 138.92 6.0 4194 1489 22
4 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 5.0 3985 1410 -155
5 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 5.0 3903 1434 -233
6 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
7 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 3.0 3946 1199 -448


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 8.0 4491 1701 522
2 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 8.0 4468 1756 311
3 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 4.0 4082 1310 -168
4 Piotr Broda Sandomierz 130.45 4.0 3789 1320 -298
5 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 3.0 3869 1234 -513
6 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 2.0 3692 1102 -321
7 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 8.0 4488 1641 709
2 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 7.0 4309 1627 164
3 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 5.0 3955 1396 -130
4 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 4.0 3927 1274 -226
5 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
6 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 3.0 3879 1233 -301


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 8.0 4516 1644 614
2 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 8.0 4462 1741 598
3 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 7.0 4261 1624 182
4 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 7.0 4238 1577 383
5 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 5.0 4409 1438 535
6 Urszula Solarska Łódź 117.85 3.0 3571 1217 -843
7 Robert Wagner Wrocław 118.96 1.5 3489 932 -319


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 9.0 4435 1734 697
2 Radosław Jachna Łódź 131.49 6.0 4299 1514 471
3 Bogusław Szyszka Oława 140.97 6.0 4087 1443 90
4 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 6.0 4056 1546 -424
5 Jerzy Luter Bytom 118.02 6.0 3967 1500 -252
6 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 3.0 3796 1170 -492
7 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
17 Dorota Patera : Monika Siemaszko 361 : 323


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Adam Janicki Wrocław 114.82 7.0 4376 1443 596
2 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 3897 1305 -115
3 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 4081 1321 123
4 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 5.0 3701 1220 -477
5 Dorota Patera Legnica 100.00 4.5 3763 1162 -283
6 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 4084 1108 307
7 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 4.0 4016 1072 73
8 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 3553 1115 -514
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 3076 712 -931
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 0.5 2575 622 -1482


Runda XII

Stół Gospodarz   Gość Wynik
1 Krzysztof Obremski : Jakub Błażejewski 376 : 427
2 Jan Mrozowski : Joanna Juszczak 370 : 387
3 Miłosz Wrzałek : Kazimierz Merklejn 340 : 378
4 Justyna Górka : Grzegorz Kurowski 367 : 460
5 Mirosław Uglik : Adam Janicki 403 : 315
6 Małgorzata Szczygieł : Michał Rogalewicz 404 : 332
7 Andrzej Rechowicz : Radosław Jachna 322 : 376
8 Barbara Obremska : Szymon Płachta 417 : 470
9 Bogusław Szyszka : Bronisław Parada 314 : 479
10 Jerzy Luter : Marta Świątkowska 340 : 320
11 Sławomir Piotrowski : Maciej Kuć 436 : 283
12 Ryszard Korpalski : Dorota Stachowska 357 : 289
13 Weronika Rudnicka : Ryszard Żydaczewski 342 : 407
14 Waldemar Wypchał : Renata Andracka 404 : 320
15 Natalia Woźniak : Dorota Patera 425 : 347
16 Arkadiusz Łydka : Adam Grzelec 341 : 332
17 Krzysztof Sporczyk : Monika Siemaszko 503 : 294
18 Katarzyna Zając : Piotr Broda 259 : 432
19 Małgorzata Szmuksta : Maciej Nawrocki 440 : 335
20 Sławomir Wolski : Marcin Stachowski 298 : 311
21 Urszula Solarska : Jerzy Matyasik 499 : 303
22 Robert Wagner : Marcin Radwański 398 : 273
23 Michał Tarnogórski : Andrzej Klich 325 : 273
Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 9.0 4943 1846 665
2 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 9.0 4875 1830 726
3 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 9.0 4840 1941 636
4 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 9.0 4811 1824 646
5 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 8.0 4952 1804 452
6 Jan Mrozowski Kraków 139.38 8.0 4861 1782 505
7 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 8.0 4808 1857 273
8 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 8.0 4712 1792 252
9 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 8.0 4665 1806 254
10 Justyna Górka Kraków 149.50 7.0 5010 1720 622
11 Adam Janicki Wrocław 114.82 7.0 4691 1543 508
12 Radosław Jachna Łódź 131.49 7.0 4675 1698 525
13 Szymon Płachta Warszawa 138.92 7.0 4664 1674 75
14 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 7.0 4570 1658 311
15 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 7.0 4535 1737 -259
16 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 7.0 4325 1647 19
17 Jerzy Luter Bytom 118.02 7.0 4307 1665 -232
18 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 6.0 4845 1600 688
19 Bogusław Szyszka Oława 140.97 6.0 4401 1524 -75
20 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 6.0 4312 1571 -62
21 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 6.0 4310 1612 -168
22 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 4217 1373 -135
23 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 6.0 4105 1386 -393
24 Dariusz Kosz Nysa 160.37 6.0 4038 1437 303
25 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 4364 1415 -30
26 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 5.0 4981 1460 244
27 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 5.0 4430 1439 -17
28 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 5.0 4423 1473 -159
29 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 5.0 4274 1477 -223
30 Piotr Broda Sandomierz 130.45 5.0 4221 1470 -125
31 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 5.0 4202 1498 -356
32 Renata Andracka Zwola 115.58 5.0 4171 1478 -433
33 Dorota Patera Legnica 100.00 4.5 4110 1247 -361
34 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 4416 1190 298
35 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 4.0 4319 1413 -196
36 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 4.0 4310 1154 -136
37 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 4.0 4180 1402 -500
38 Urszula Solarska Łódź 117.85 4.0 4070 1394 -647
39 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 3812 1195 -687
40 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
41 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144
42 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 3.0 4281 1271 -553
43 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 3.0 4094 1244 -505
44 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 3.0 4075 1263 -547
45 Robert Wagner Wrocław 118.96 2.5 3887 1099 -194
46 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 2.0 3965 1171 -446
47 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230
48 Barbara Obremska Wrocław 134.55 2.0 1890 624 -88
49 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 3349 762 -983
50 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 1.5 2900 772 -1430
51 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362

Grupa 1

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Justyna Górka Kraków 149.50 7.0 5010 1720 622
2 Dariusz Kosz Nysa 160.37 6.0 4038 1437 303
3 Natalia Woźniak Dziwnówek 134.61 5.0 4981 1460 244
4 Weronika Rudnicka Szczecin 127.91 5.0 4202 1498 -356
5 Renata Andracka Zwola 115.58 5.0 4171 1478 -433
6 Jerzy Matyasik Kraków 127.36 3.0 4075 1263 -547


Grupa 2

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Grzegorz Kurowski Warszawa 148.06 8.0 4952 1804 452
2 Szymon Płachta Warszawa 138.92 7.0 4664 1674 75
3 Andrzej Rechowicz Katowice 133.93 7.0 4325 1647 19
4 Ryszard Żydaczewski Lubin 116.45 6.0 4310 1612 -168
5 Dorota Stachowska Wydartowo I 125.06 5.0 4274 1477 -223
6 Bartosz Morawski Gliwice 160.29 4.0 2942 992 344
7 Maciej Nawrocki Babimost 129.78 3.0 4281 1271 -553


Grupa 3

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jan Mrozowski Kraków 139.38 8.0 4861 1782 505
2 Miłosz Wrzałek Warszawa 149.99 8.0 4808 1857 273
3 Arkadiusz Łydka Jaworzno 132.35 5.0 4423 1473 -159
4 Piotr Broda Sandomierz 130.45 5.0 4221 1470 -125
5 Marcin Stachowski Wydartowo I 123.50 4.0 4180 1402 -500
6 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 117.00 2.0 3965 1171 -446
7 Stanisław Rydzik Warszawa 147.62 2.0 2739 801 -230


Grupa 4

Stół Gospodarz   Gość Wynik


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Joanna Juszczak Warszawa 130.71 9.0 4875 1830 726
2 Mirosław Uglik Warszawa 150.21 8.0 4712 1792 252
3 Ryszard Korpalski Wójtowice 117.45 6.0 4312 1571 -62
4 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 132.28 5.0 4430 1439 -17
5 Małgorzata Szmuksta Szczecin 121.92 4.0 4319 1413 -196
6 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 139.81 4.0 2588 1005 -144


Grupa 5

Stół Gospodarz   Gość Wynik
6 Małgorzata Szczygieł : Michał Rogalewicz 404 : 332


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Jakub Błażejewski Poznań 140.13 9.0 4943 1846 665
2 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.77 9.0 4840 1941 636
3 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.84 8.0 4665 1806 254
4 Michał Rogalewicz Poznań 131.52 7.0 4570 1658 311
5 Sławomir Piotrowski Deszczno 144.00 6.0 4845 1600 688
6 Urszula Solarska Łódź 117.85 4.0 4070 1394 -647
7 Robert Wagner Wrocław 118.96 2.5 3887 1099 -194


Grupa 6

Stół Gospodarz   Gość Wynik
9 Bogusław Szyszka : Bronisław Parada 314 : 479


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Krzysztof Obremski Legnica 152.08 9.0 4811 1824 646
2 Radosław Jachna Łódź 131.49 7.0 4675 1698 525
3 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.89 7.0 4535 1737 -259
4 Jerzy Luter Bytom 118.02 7.0 4307 1665 -232
5 Bogusław Szyszka Oława 140.97 6.0 4401 1524 -75
6 Sławomir Wolski Wrocław 118.34 3.0 4094 1244 -505
7 Janusz Krupiński Bytom 143.53 0.0 2371 592 -362


Grupa 7

Stół Gospodarz   Gość Wynik
23 Michał Tarnogórski : Andrzej Klich 325 : 273


Lp. Imię i nazwisko Miasto Ranking Duże Małe Skalpy Różn.
1 Adam Janicki Wrocław 114.82 7.0 4691 1543 508
2 Marta Świątkowska Wrocław 114.88 6.0 4217 1373 -135
3 Waldemar Wypchał Kraków 109.94 6.0 4105 1386 -393
4 Maciej Kuć Stargard 111.90 5.5 4364 1415 -30
5 Dorota Patera Legnica 100.00 4.5 4110 1247 -361
6 Adam Grzelec Poznań 113.32 4.0 4416 1190 298
7 Monika Siemaszko Lipiany 115.04 4.0 4310 1154 -136
8 Katarzyna Zając Legnica 100.00 4.0 3812 1195 -687
9 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 3349 762 -983
10 Michał Tarnogórski Legnica 100.00 1.5 2900 772 -1430


Finał XXIII Pucharu Polski

Puchar

Dzień drugi - IX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej

Runda VIII

Runda IX

Runda X

Runda XI

Runda XII

Dzień pierwszy - Eliminacje XXIII Pucharu Polski wliczane w klasyfikację IX Mistrzostw Ziemi Legnickiej

Runda I

Runda II

Runda III

Runda IV

Runda V

Runda VI

Runda VII

Do części pucharowej awansowali: Michał Alabrudziński, Jakub Błażejewski, Paweł Jackowski, Joanna Juszczak, Ireneusz Moralewicz, Jan Mrozowski, Krzysztof Obremski, Dawid Pikul, Andrzej Rechowicz, Michał Rogalewicz, Jakub Szymczak, Bogusław Szyszka, Marta Świątkowska, Łukasz Tuszyński, Mariusz Wrześniewski oraz Kacper Zegadło


Relacje z partii na żywo:

1/8 Pucharu Polski - Jakub Szymczak : Jan Mrozowski 379 : 329

1/4 Pucharu Polski - Ireneusz Moralewicz : Łukasz Tuszyński 545 : 347

1/2 Pucharu Polski - Kacper Zegadło : Dawid Pikul 302 : 332


w meczu o III. Kacper Zegadło pokonał Ireneusza Moralewicza 457 : 355


W finale zagrają Dawid Pikul z Michałem Alabrudzińskim

1. partia finału Pucharu Polski - Michał Alabrudziński : Dawid Pikul 354 : 403

2. partia finału Pucharu Polski - Dawid Pikul : Michał Alabrudziński 415 : 476

3. partia finału Pucharu Polski - Michał Alabrudziński : Dawid Pikul 347 : 336

Michał Alabrudziński zdobywcą Pucharu Polski AD 2016!


Nieoficjalny ranking po Pucharze Polski



powrót na stronę główną